Pomáháme vstát ikona facebook

Hravé odpoledne v Apolence

13.9.2017

V úterý 12. září 2017 jsme se zúčastnili sedmého ročníku Hravého odpoledne v Apolence, které se uskutečnilo na příměstské farmě v obci Spojil u Pardubic od 14 do 18 hodin. Akci realizovala Koalice nevládek Pardubicka. Finančně ji podpořil Pardubický kraj. Záštitu převzal Ing. Pavel Šotola, radní Pardubického kraje zodpovědný za sociální péči a neziskový sektor, a Mgr. Miluše Horská, 1. místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR.


I přes nepřízeň počasí se akce zúčastnilo velké množství rodin s dětmi. Součástí akce byla prezentace neziskových organizací, které pro děti připravily mnoho zajímavých úkolů a her. Dětem, které navštívily stánek  naší organizace – SKP-CENTRUM, o.p.s., se věnovaly terénní pracovnice Nikol a Kateřina z Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Free klub.

Kromě prohlídky areálu farmy, projížďky na koních, aktivit u kováře, koncertu Mixle v pixle, proběhl v areálu křest mláďat – oslat, králičí hop a ukázky výcviku koní jezdecké školy „Apolenka“. Více fotografií z akce zde.

© 2011 SKP-CENTRUM, o.p.s.
Poskytovatel sociálních a zdravotních služeb

+420 464 629 618
+420 773 087 585

info@skp-centrum.cz

Tvorba webových stránek