Pomáháme vstát ikona facebook

Poděkování za příspěvek z veřejné sbírky „Fórum dárců“ v rámci programu „ČSOB pomáhá regionům – podzimní výzva“

9.10.2017

Rádi bychom poděkovali za finanční příspěvek, ten nám dovolil pořídit do našeho nízkoprahového zařízení pro děti a mládež nové prvky, které vedou ke zkvalitnění služby. Jedná se o neprůhledné folie do oken a zděnou příčku, která vedla k vytvoření nové místnosti – konzultovny.

Neprůhledné folie do oken nám umožnily odstranit staré ratanové zástěny, ve kterých se držel prach a svou funkci (zamezení vhledu do klubu) plnily jen částečně. Náš klub poskytuje mimo jiné našim klientům anonymní využití služby v prostření, ve kterém se cítí bezpečně. Tento požadavek neprůhledné folie splňují perfektně. Klub se tak stal útulnějším, povrch folií lze využívat pro výzdobu klubu a často obměňovat, na klubu je více světla a zároveň je nyní prostředím, které skutečně zaručuje anonymitu.

Zděná příčka vytvořila nový prostor, ve kterém vznikla nová konzultovna. Ta je využívána jako soukromý prostor pro pracovníka a klienta. Takové místo je hojně využíváno pro rozhovory, které není vhodné řešit před ostatními, ale také pro psaní domácích úkolů, či jakoukoliv jinou aktivitu, která vyžaduje soukromí. To velmi často našim klientům chybí i v domácím prostředí.

Tímto bychom rádi poděkovali za finance, které nám dovolily takto zútulnit klub a zlepšit tak prostředí pro naše klienty.

Program „ČSOB pomáhá regionům“ si klade za cíl finančně podpořit realizaci vybraných veřejně prospěšných projektů. Klíčovým cílem programu je přispět k rozvoji udržitelného rozvoje a ke zlepšení kvality života v regionech.

Šárka Mrázková
Koordinátorka NZDM Free klub
SKP-CENTRUM, o.p.s.

© 2011 SKP-CENTRUM, o.p.s.
Poskytovatel sociálních a zdravotních služeb

+420 464 629 618
+420 773 087 585

info@skp-centrum.cz

Tvorba webových stránek