Letní grilování v Azylovém domě pro muže v Pardubicích
Uživatelé Azylového domu pro muže v Pardubicích se 20. 5. 2026 zapojili do společné akce grilování, která byla zaměřena na příjemné trávení volného času a posílení vzájemné spolupráce. Před samotným grilováním se uživatelé služby podíleli na přípravě, zejména na chystání stolů, krájení zeleniny a přípravě ostatního občerstvení. Každý z uživatelů si následně podle své volby připravil a ogriloval klobásy a špekáčky. Uživatelé při této akci využili také nový pingpongový stůl. Mohli si tak poměřit své dovednosti a strávit čas aktivním způsobem. Akce proběhla v přátelské atmosféře a přispěla k odreagování i společnému setkání uživatelů a pracovníků služby.
Bc. Petr Motl
koordinátor Azylového domu pro muže



