"Máj otvírá ráj"
V květnu jsme se věnovali vylepšení balkónu SAS. Koupili jsme posezení, stolek, koberec a sehnali jsme křeslo. Balkón zkrášluje postupně se rozrůstající zeleň, hlavně rajčata. Prostor se dá nyní využívat k relaxaci i hrám.
Vnitřní prostory SAS jsme upravili tak, aby umožňovaly prostor pro pracovní činnosti, tvoření, učení i hry, a aby zároveň vznikly pracovní prostory pro pracovníky SAS.
Pro děti jsme pořádali Japonský den, jehož cílem byla příprava a ochutnávka sushi. Každé dítě mělo možnost připravit si náplň sushi dle svých preferencí a následně si ho zabalit. Vaření se vyvedlo a sushi dětem chutnalo
V úterý 19. 5. se uskutečnila Canisterapie, přijel za námi pejsek Garp. Všechny děti si aktivitu užily.
Děti, které chodí do první třídy, byly v květnu Městskou knihovnou pasované na čtenáře. Každý prvňáček si odnesl diplom a knihu.
Blanka Dušková
Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi



